Green Boutique Apartment

Magiczny, szczególny i wyjątkowy Kazimierz ! Możesz mieszkać w samym jego centrum !
Green Boutique Apartment - 40 metrowy przestronny apartament zlokalizowany w sercu Krakowskiego Kazimierza w historycznej kamienicy z XIX w. W tym mieszkaniu podówczas mieszkał Mistrz Górecki - twórca krzyża na Giewoncie.Podczas aranżacji apartamentu staraliśmy się się odtworzyć wszystkie jego szczegóły z zachowaniem oryginalnego XIX w wystroju. Wierzymy, że goście docenią wystrój i lokalizację tego miejsca, ale i również uszanują stare meble, starą podłogę i inne zabytkowe elementy mieszkania.
Wnętrze zostało odtworzone z zachowaniem XIX w wystroju mieszczańskiego domu z wykorzystaniem wyłącznie oryginalnych i odrestaurowanych mebli z epoki. Udało się także zachować ponad 150 letni kaflowy piec. Mieszkanie ma unikalną wysokość , bo aż 3,85 m ! - dzięki czemu przestrzeń 40 m kw nabiera wyjątkowego wyrazu ! Do dyspozycji gości wifi oraz 32 calowy telewizor z płaskim ekranem i dostępem do tv sat. Łazienka z dużą przestrzenią kąpielową i panelem prysznicowym. Aneks kuchenny w pełni wyposażony w niezbędne naczynia oraz kawę i herbatę i  ekspres ciśnieniowy.
W mieszkaniu jest także sejf do wynajęcia za dodatkową opłatą.Z okien widok na ulicę Starowiślną, Miodową i Szeroką - czyli najbardziej znane na Kazimierzu miejsca. Do Rynku Głównego 7 minut spacerem. Od Dworca Głównego dojazd tramwajem lub pieszo spacerem ok 10 minut.
Magiczny, szczególny i wyjątkowy Kazimierz ! Możesz mieszkać w samym jego centrum !
Podczas aranżacji apartamentu staraliśmy się się odtworzyć wszystkie jego szczegóły z zachowaniem oryginalnego XIX w wystroju. Wierzymy, że goście docenią wystrój i lokalizację tego miejsca, ale i również uszanują stare meble, starą podłogę i inne elementy mieszkania.
 

 

 

 

Copyright © 2024 Boutique Apartment. Wszelkie prawa zastrzeżone